Uw organisatie in de spotlight op het EMB-congres?

Word sponsor en breng uw organisatie tijdens de informatiemarkt onder de aandacht van zorgprofessionals en ouders met een kind met EMB of ZEVMB.

27 november 2026
Van der Valk in Utrecht

Over het EMB-congres

Het EMB-congres is hét congres voor professionals, ouders en andere betrokkenen rondom mensen met ernstige meervoudige beperkingen.

Het congres is er om bezoekers te verbinden, te informeren en te enthousiasmeren, zodat ze in de dagelijkse praktijk verder aan de slag kunnen met de nieuw opgedane kennis en nog betere kwaliteit leveren in hun contact met mensen met (Z)EVMB.

Het EMB-congres richt zich ieder jaar op een nieuw, actueel thema binnen de zorg voor mensen met (Z)EVMB. Daaromheen wordt het programma samengesteld. Dit bestaat uit plenaire bijeenkomsten, workshops en een informatiemarkt waar sponsors en donateurs zich presenteren. Dit jaar is het thema samenwerken.

Doelgroepen

Het EMB-congres wordt bezocht door een heel gevarieerd publiek: zorgprofessionals, fysiotherapeuten, ergotherapeuten, orthopedagogen, medisch personeel, maar ook familieleden, broers, zussen en verzorgers.

Bezoekers komen naar het congres om nieuwe kennis op te doen en nieuwe producten te leren kennen die het leven van iemand met een ernstig meervoudige beperking mooier of betekenisvoller maakt. We verwachten 500 deelnemers te mogen verwelkomen bij het EMB-congres. 

Programma en contactmomenten

Het programma bestaat uit plenaire sessies, workshops, en verschillende netwerkmomenten. Alle netwerkmomenten, koffiepauzes, de lunch en afsluitende borrel vinden plaats op de informatiemarkt. Zo heeft u gedurende de dag volop gelegenheid om in contact te komen met de deelnemers en hen te informeren over producten en diensten.

Sponsorpakketten

Sponsorpakket zilver

  • Statafel met ruimte voor roll-up banner 

  • Vermelding als zilver sponsor met bedrijfslogo op digitale uitingen (website, nieuwsbrief) en op een pauze-dia tijdens het congres 

  • Volledige congresregistratie voor max. 1 medewerker 

€
1.250 

Ex. btw

Sponsorpakket Goud

  • Standruimte van 6m2, incl. tafel, twee stoelen en 1 stroompunt 

  • Vermelding als goud sponsor met bedrijfslogo in digitale uitingen (website, nieuwsbrief) en op een pauze-dia tijdens het congres 

  • Powerpoint slide in roulerende pauzedia’s 15 seconden (zonder geluid)
  • Volledige congresregistratie voor max. 2 medewerkers 


€1.650 

Ex. btw

Sponsorpakket
Non-profit

  • Statafel non-profit 

  • Volledige congresregistratie voor max. 1 medewerker 

€295

Ex. btw

Meer weten of sponsor worden


Heeft deze informatie uw interesse gewekt of heeft u vragen, neem dan gerust contact met ons op. Voor inhoudelijke vragen over het congres kunt u contact opnemen met Christel Goossens via cgoossens@platformemg.nl, coördinator van het congres en van Platform EMG. Voor
nadere toelichting of de mogelijkheden kunt u contact opnemen met Anouk Geerts via
sponsoring@congresscare.com.

Alle informatie nog eens rustig nalezen of delen met collega’s? Download dan de sponsorprospectus.

Onze donateurs

Ga naar de inhoud